BABYTENIS Bílovec

V Bílovci máme velmi úspěšné hráče v kategorii Babytenis.

Dne 8.září se naši hráči Matyáš Smejkal, Ema Melecká a Bořivoj Dvořák zúčastnili turnaje v Babytenisu v Opavě. Soutěžilo celkem 27 dětí a Matyáš v turnaji dominoval. Ve finálovém zápase bojoval proti Tylečkovi z Frýdku Místku. Matyáš po celou dobu vedl.  Bohužel však za stavu 2:1 a 40:30 (hraje se do 4 gamu) přišlo zranění a Matyáš musel z finálového zápasu odstoupit. Odnesl si tedy krásné druhé místo. Tohle bohužel také patří ke sportu. Ale i tak moc gratulujeme.

21.9. byl další Babyturnaj ve Frýdku Místku, kterého se zúčastnilo přes 40 dětí, chlapci a děvčata zvlášť.  Nás reprezentovali Ema Melecká, Alex Melecký a Matyáš Smejkal.

Matyáš opět vyhrál skupinu bez ztráty gamu a i čtvrtfinálový zápas proběhl se stejným výsledkem. Bohužel, v semifinále ho doběhlo staré zranění a opět musel vzdát souboj. Odnáší si tedy čtvrté místo.

Ema Melecká předvedla fantasticky výkon a obsadila krásné 3. místo. Ema udělala obrovský kus práce a každý turnaj je lepší a lepší.

Alex Melecký, patří mezi naše nejmladší hráče v této kategorii. Soupeřil i s o 3 roky staršími dětmi. Alexovi se podařil vyhrát svůj první zápas kategorii a my mu moc gratulujeme. V 6 letech si měřit síly s 9-letými je opravdu velmi těžké.

Děkujeme za skvělou reprezentaci oddílu.