Turnaj Babytenis

Dne 13.7.2024 jsem pořádal již 3.ročník oficiálního turnaje v kategorii Babytenis pod záštitou Českého tenisového svazu.

O účast na tomto turnaji byl velký zájem, kapacita 30-ti hráčů byla rychle naplněna a v záloze jsme měli ještě dalších 9 náhradníků. Úroveň bylo opravdu vysoká, měli jsme možnost vidět hráče z TK Agrofert Prostějov,  I.ČLTK Praha nebo děti z Olomouce.

Základní kolo tvořilo 10 skupin a výsledky zde rozhodly o postupu do hlavní soutěže, kde se hrálo vylučovacím systémem (pavouk).

Nakonec po velkém boji obsadil 4.místo náš borec Bořivoj Dvořák, 3. místo členka Gura Alisa (TOPTENIS Club), 2.misto Davidová Klaudie (SK Lama) a 1.misto Aneta Ivanková ( I.ČLTK Praha ) .

Chtěl bych poděkovat především našim členům, za pomoc s přípravou celého turnaje (Stanislav Votava, Kamil Smejkal a Luboš Lindovský).

Bylo to pro nás náročné, ale všechny děti a rodiče byly spokojeni a jak jsem již zmiňoval, turnaj měl opravdu velkou úroveň.