Veleúspěšná sezóna 2024 Tenisového oddílu TJ Spartak Bílovec.

V letošní sezóně se ukázala síla a šikovnost našich mladých tenistů. Přes padesát dětí úspěšně vede náš úžasný trenér Ondra Padušák a jeho výsledky jsou během tenisové sezóny vidět takřka každý víkend. Kromě úspěchů jednotlivých hráčů, kteří získávají poháry a medaile jak na běžícím páse, se nám výborně vydařily také soutěže tenisových družstev. Vytvořili jsme družstva ve všech mládežnických kategoriích, tedy v Babytenisu, mladších žácích, starších žácích a dorostu. Družstvo Babytenisu svou soutěž vyhrálo, dorostu uteklo celkové první místo smolně v rozhodujícím zápase v supertiebreaku a mladší žáci převálcovali všechny soupeře, kdy z celkem 54 zápasů, které v soutěži odehráli, prohráli jen jeden jediný!

V sobotu 12.10. jsme už tradičně s Ondrou Padušákem pro naše mladé talenty a jejich rodiče uspořádali akci „Ukončení sezóny 2024“. Pro nejmenší hráče byly na jednom kurtu připravené nejrůznější soutěže, které prověřily jejich obratnost, rychlost a tenisový um a jako bonus měli k dispozici po celou akci 2 skákaci hrady. Nesmíme zapomenout na malování na obličej, které je oblíbené jak u dětí tak u dospělých. Na konci dne čekala všechny malé soutěžící odměna v podobě diplomu z vlastních fotek a medaile, jako symbol zvládnutí celé náročné sezóny. Starší hráči se zúčastnili, jako každý rok, populárního turnaje čtyřher dítě + rodič, kterého se zúčastnilo 17 dvojic. Od 16 hodin pak nastoupili někteří rodiče do občerstvovacího koutku a připravovali pro účastníky tenisového odpoledne grilované pochoutky a všemi dětmi milované hranolky. Akce byla díky pomoci dospělých odchovanců Ondrovy tenisové školy, rodičů a také díky nádhernému počasí velmi vydařená. V odpoledních hodinách jsme měli v areálů přes 70 lidi! Jsme rádi, že je o mládežnický tenis takový obrovský zájem a velmi si ceníme neskutečné práce našeho trenéra Ondry Padušáka, který pro naši tenisovou mládež dělá maximum možného i nemožného. Díky Ondro!!!